Новини

Виготовлення нейтронного контейнера та захисного контейнера.

Наша нова продукція. 21 січня 2020 року нашою командою було завершено виготовлення нейтронного контейнеру та захисного контейнеру на замовлення Державного спеціалізованого підприємства «КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МІЖОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМБІНАТ».

Read more...

Приймально-здавальні випробування партії пакувального комплекту транспортного ПКТIА-15 для радіоактивних відходів

10 квітня 2019 року були проведені приймально-здавальні випробування партії пакувального комплекту транспортного ПКТIА-15 для радіоактивних відходів на майданчику підприємства-виробника ТОВ “Завод технологічного обрудования” (Кіровоградська область, м Кропивницький, вул.Волкова.13Г.) За результатами випробувань пакувальні комплекти ПКТIА-15 відповідають [...]

Read more...

Участь у міжнародній виставці European Coatings Show 2019.

З 19 по 21 березня в м.Нюрнберг, Німеччина, відбулась міжнародна виставка European Coatings Show 2019.  Наша компанія, ТОВ “Завод технологічного обладнання”, взяла безпосередню участь у цій події та виставила обладнання власного виробництва – бісерний млин [...]

Read more...

Приймальні випробування дослідного зразка пакувального комплекту транспортного ПКТ1А-15 на майданчику підприємства-виробника ТОВ “Завод технологічного обладнання”.

Ще один знаменний момент вписаний в історію нашого підприємства. 29.11.2018 року проведені приймальні випробування дослідного зразка пакувального комплекту транспортного ПКТ1А-15 на майданчику підприємства-виробника ТОВ “Завод технологічного обладнання” м Кропивницький, вул. Волкова, 13-Г за програмою і [...]

Read more...

Виготовлення терміналу для дизельного палива на українській антарктичній станції «Академік Вернадський»

Виготовлення та монтаж паливного терміналу на українській антарктичній станції «Академік Вернадський» обсягом 200 м3 в умовах Антарктиди, на замовлення Національного антарктичного центру України.

Read more...

Виготовлення контейнерів для транспортування і тривалого зберігання радіоактивних відходів високої активності

Виготовлення, випробування і сертифікація комплектів контейнерів для транспортування і тривалого зберігання радіоактивних відходів високої активності і високотоксичних відходів, на замовлення ДК «Українського державного об’єднання« Радон »та інших компаній.

Read more...

Виготовлення комплекту обладнання для «Комплексу по виробництву металевих бочок і залізобетонних контейнерів для зберігання радіоактивних відходів ЧАЕС»

Виготовлення комплекту обладнання для повного оснащення трьох цехів «Комплексу по виробництву металевих бочок і залізобетонних контейнерів для зберігання радіоактивних відходів ЧАЕС» в м.Славутич, на замовлення Корпорації «Укртрансбуд».

Read more...

Виготовлення обладнання для заводів німецької торгової марки «Капарол» в Україні, Грузії та Білорусі

Виготовлення та монтаж обладнання для виробництва лакофарбової продукції на заводах німецької торгової марки «Капарол» в Україні, Грузії та Білорусі, на замовлення «Капарол» 2006 – 2008 роки. 2016-2017 роки – виготовлення обладнання другої черги заводу «Капарол» [...]

Read more...